Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2019-04-19
636392
| Sold for | 6 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv med kyrka, olja på duk, ca 80x120 cm
Dukskada