Anshelm dahl
Valmis
2019-04-16
635004
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Sommarlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 58x94 cm