Geiler
Valmis
2019-04-28
634156
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FRIEDRICH GEILER (Tyskland, född 1946): Komposition, signerad samt daterad Geiler -85, 7/20, färgserigrafi, ca 60x60 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april