Armaturer mässing
Closed
2019-04-12
633987
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAK- OCH VÄGGARMATUR, 2 dlr., mässing, 1900-talets början, kupor i glas, höjd ca 42, längd från 70 cm
En kupa med lagning, tejprester, slitage