Vas emalj 1800-tal
Closed
2019-04-17
633858
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VAS, omkring 1800-talets andra hälft, Österrike, emalj och silver, höjd ca 16,5 cm
Skador och lagningar