Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
PETER J LASSEN, ´´Montana´´ byrå, 2000-tal, svart lackerad MDF, med 6 lådor och 1 dörr med en bakomliggande hylla, höjd ca 82, 70x39 cm
Bruksslitage, märken, repor
633326
2019-04-11