Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
PHILIPPE STARCK, "Olly Tango" stolar, 6 st, 2000-tal, för Driade Aleph, Italien, formböjd plywood, kromad benställning, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, märken, repor
632910
2019-04-10