Royal Copenhagen, "Titania och bottom"
Valmis
2019-04-08
632493
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, figurin, föreställande Titania och bottom, från En midsommarnatsdröm, Shakespear, stämplad undertill Royal Copenhagen 4404, höjd ca 31 cm
Smärre slitage