Kuverttallrikar silver

Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 10 st., silver, bl.a CGH, 1900-talets första hälft, diameter 26 cm, totalvikt ca 3590 g

Gravyr undertill, repor, mindre bucklor

630473

2019-04-04