Vaser jardinär 1900-talets första hälft
Valmis
2019-04-01
630103
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, JARDINIERE, 1900-talets första hälft, överfång i lila, slipad dekor, höjd ca 41 resp längd 36 cm
Mindre nagg