Kauko Lehtinen blandteknik
Closed
2019-06-11
628562
| Sold for | 320 EUR |
| Estimate | 300 EUR |
KAUKO LEHTINEN (1925-2012) Komposition, signerad samt daterad -62, blandteknik, 9x17 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg