"Harry" Ousey
Valmis
2019-03-27
628549
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HARRY OUSEY, (1915-1985), akvarell på papper, signerad, bildmått ca 48x64 cm.