Moa Bartling färglitografi
Closed
2019-03-28
628240
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
MOA BARTLING: "Nico", litografi på syrafritt bomullspaper, signerad Moa Bartling, 110x110 cm