Uno & Östen Kristiansson Luxus taklampa
Valmis
2019-03-28
628079
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
UNO & ÖSTEN KRISTANSSON, taklampa, Luxus, teak, 1950/60-tal, kupor i frostat glas, 3 ljuspunkter, höjd ca 65 cm
Slitage