Ljuskrona i 1900-tal
Closed
2019-03-27
627977
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 5 ljuspipor, elektrifierad, höjd 70, diameter 55 cm
Bruksslitage