Solido modellbilar

Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar
Solido modellbilar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOLIDO MODELLBILAR, 14 st, 1950-70-tal, betående av: Renault Floride, Alfa Romeo Giulietta spider, Ford Thunderbird, Peugeot 403, Citroen AMI 6, Porsche Spyder, Abarth 1000, Lancia Flaminia, Alfa Romeo 2600, Jaguar Le Mans, Aston Martin DB5 Vantage, Ferrari 250 GT 2+2, Maseratti "250", lastbil Bernard

Ford Thunderbird med lös bakaxel, obetydliga skador, entaka med smärre skada

627484

2019-03-31