Samesmycken
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
AMULETT samt. BROSCH, samearbeten, graverat renhorn och björk med tenndetaljer, amuletten monogramsignerad A.F. (Anders Fankki), broschen monogramsignerad BU, längd ca 4 cm vardera
Smärre repor förekommer
627095
2019-03-26