Flakonger 1800-tal
Valmis
2019-03-26
626842
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FLAKONGER samt BLÄCKHORN, 4+1, delvis silver, bläckhorn i kristallglas, Baccarat, Frankrike, varav en flakong srämplad Birmingham 1899, höjder ca 8-15 cm
Slitage