Siri Derkert litografi
Valmis
2019-03-15
623967
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), 19/50, litografi, bladmått ca 60x40 cm