Jonas Hessman
Valmis
2019-03-13
622922
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JONAS HESSMAN (född 1965), blandteknik på duk, signerad och daterad 2007, "Golf is the crack of sports", ca 126x274, signerad av Alice Cooper, oramad