Alarmklocka Seth Thomas 1900-talets början
Closed
2019-03-13
621508
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ALARMKLOCKA, Seth Thomas, USA, för marint bruk, 1900-talets början, mässing och trä, höjd ca 27 cm
Slitage, nyckel samt skruvar saknas, skada