Golvlampa efter Stilnovo
Valmis
2019-02-27
618799
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
|---|---|
| Arviointi | 7 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, sannolikgt Italien, efter Stilnovo, stomme i massiv mässing med mattlackerade skärmar, för 2 ljuspunkter, höjd ca 176 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen