Sonia Delaunay akvarell Tema Abstrakt & konkret
Valmis
2019-02-28
618738
| Korkein tarjous | 54 000 SEK |
| Arviointi | 35 000 SEK |
SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1979): Komposition, signerad S Delaunay-Terk, akvarell på papper, ca 25x15 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Gulnat ark, nedre höger hörn avrivet