Måne och vårsol av Reidar Särestöniemi
Valmis
2019-04-15
618481
| Korkein tarjous | 54 000 EUR |
| Arviointi | 50 000 EUR |
REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) "Måne och vårsol", signerad samt daterad -76, olja och tempera på duk, 140x140 cm