Jonas Theselius akrylkomposition
Valmis
2019-02-26
618195
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JONAS THESELIUS (född 1962):"Divid I", signerad a tergo Jonas Theselius, akryl på papper uppklistrad på pannå, 21x21 cm
Mindre kantskador