Skrivbord
Valmis
2019-02-26
617958
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKRIVBORD. 1960-tal, underrede med snedställda ben, lådor, teak, nyckel finns, höjd ca 76 samt 121x78 cm
Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage