Elis Wallin
Valmis
2019-02-25
616679
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): "Svarta skorstenar", Stockholm signerad och daterad Elis Wallin -52, olja på papper, ca 31,5x50 cm