Golvur 1800-tal
Closed
2019-02-20
614872
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GOLVUR, 1800-tal, svartmålad med växtmotiv, urtavla i målat trä, pendel och 2 lod medföljer, höjd ca 204 cm
Slitage, skador