Zdzislaw Stanek oljemålning
Valmis
2019-02-16
614711
| Korkein tarjous | 9 200 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ZDZISLAW STANEK (Polen 1925-1996): ´´Skonce III´´, sannolikt signerad ´´Stanek´´ och daterad 1958 a tergo, olja på duk, 73x80 cm
Ställvis förlust av färg vid kanten