Göran Wärff skulpturer
Valmis
2019-02-13
614236
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GÖRAN WÄRFF för Kosta, skulpturer, 4 st, glas, Wärff, Kosta, de två mindre signerade, höjd mellan ca 5,5-20 cm
Den större liggande med kantnagg nedtill, repor i bottnarna