Einar Jolin oljemålning
Valmis
2019-02-09
612561
| Korkein tarjous | 56 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Vy över Gamla Stan med slottet Tre kronor, signerad och daterad Jolin 1949, olja på duk, ca 40x80 cm