Bordsuppsats
Valmis
2019-02-06
611793
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSUPPSATS, 1800, talets slut, kristallglas, gjord i två separerbara delar, höjd ca 42, största diameter 26 cm
Små nagg förekommer, slitage