Wilson fartygsporträtt oljemålning
Closed
2019-02-02
610801
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartygsporträtt, signerad Wilson, olja på duk, ca 30x40 cm