Yrjö Edelmann färglitografi
Valmis
2019-02-01
610654
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Paket med snöre, signerad ´´Edelmann´´, 283/360, färglitografi, bildmått ca 33x52 cm