Einar Michelsen, oljemålning
Valmis
2019-02-02
609751
| Korkein tarjous | 100 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
EINAR MICHELSEN (1890-?): Efter stormen, signerad, olja på duk, 85x115 cm