Mashad semiantik 1930-tal galleri
Closed
2019-03-10
607970
| Sold for | 12 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
ORIENTMATTA, Mashad, semiantik 1930-tal, galleri, ca 665x100 cm
smärre lagningar