Erik Tryggelin oljemålning
Valmis
2019-01-21
607213
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): "Vadstena", signerad och daterad Erik Tryggelin 16-11-1948, olja på duk uppfodrad på pannå, 27x22 cm