Taklampa 1920-30-tal
Valmis
2019-01-18
606875
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1920-30-tal, tygklädd med fransar, takfäste i koppar med lamputtag, höjd ca 90, diameter 70 cm
Slitage