Verner Thomé akvarell
Valmis
2019-01-27
606687
| Korkein tarjous | 50 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
VERNER THOMÉ (1878-1953) Strandvy, signerad samt daterad 1945, akvarell, 29x36 cm