Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L. Jirlow, EA., färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 53x40 cm
606205
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här