Toalettbord 1950/60-tal
Valmis
2019-01-10
604739
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TOALETTBORD, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 70, 108x44 cm
Bruksslitage, mindre fanérskador kring sarg samt även mindre stötmärken kring stommen