Karmstol 1900-talets mitt
Valmis
2018-12-30
602708
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets mitt, med ben i betsat bok, böjd plywood rygg och sits klädda i svart konstläder, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, märken, armarna är något blekta