Nattljusstakar
Closed
2018-12-16
599439
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, fot i svart sten, mässing, höjd ca 7 cm
Slitage och nagg