Oljemålning
Valmis
2018-12-17
599323
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): ´´Mansoor at Prayer´´, signerad M. Hunt, olja på pannå, ca 7x12,5 cm