Lykta
Valmis
2018-12-17
599319
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LYKTA, 1900-tal, blyinfattat olikfärgat glas, montering i mässing, höjd ca 33 cm
Skador