John Thorgren olja
Closed
2018-12-08
597368
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): ´´Höstfinal I´´, signerad och daterad J. Thorgren -62, olja på duk på pannå, ca 24x39 cm