Bevakningslanterna AGA M12
Closed
2018-12-07
596218
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SIGNALLAMPA/ BEVAKNINGSLANTERNA, AGA, M12 svartbemålad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, längd ca 33 cm, i orginallåda med fyra färgade glas
Slitage, skador på läder, bränslebehållare saknas