Punschkoppar
Closed
2018-12-02
595527
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PUNSCHKOPPAR, 6 st, silver, stämplade K & EC, 1967, total vikt ca 178 g
smärre bruksslitage