Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
Valmis
2018-12-01
595470
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bricka med karta över Norden, höjd ca 67, 88x46 cm
Karta med fläck, brukslitage, smärre ytskador