Stolar, 4 st Edsbyns Möbelfabrik
Closed
2018-11-30
594618
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, Edsbyns möbelfabrik, 1950-tal, bemålade i grönt och vitt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, senare bemålade,